סגור

אתר מתכונים ואוכל שיתופי
ברוכים הבאים לפורומים שלנו

ברוכים הבאים לפורום תזונה נכונה

פורום תזונה נכונה בניהולה של יסמין חיו, תזונאית קלינית טבעית מנהלת 'לרדת בקלות', רשת להרזיה באימון אישי.

מנהל: יסמין חיו

ברוכים הבאים לפורום תזונה נכונה

הודעהעל ידי admin » א' מאי 22, 2011 10:18 pm

שלום לכל גולשי אתר Cooks וברוכים הבאים לפורום התזונה הנכונה של האתר, בניהולה ובפיקוחה של יסמין חיו, תזונאית קלינית טבעית מנהלת 'לרדת בקלות'. אנו מזמינים את כולכם להירשם לפורום בחינם, לשאול שאלות בנושא תזונה ודיאטה, לפתח דיונים ורעיונות.
מנהל אתר המתכונים והאוכל Cooks - פורטל מתכונים, תזונה נכונה ובישול.
admin
מנהל האתר

Re: ברוכים הבאים לפורום תזונה נכונה

הודעהעל ידי מירב » ב' מאי 23, 2011 8:11 am

בוקר טוב
שמי מירב. אני בת 21 ושוקלת 89 ק"ג. גובהי 165.
בשנתיים האחרונות שירתתי בצבא ושם עליתי כ-20 ק"ג. ניסיתי מגוון דיאטות, דיאטת חלבונים, אטקינס, דיאטת לחם, אך ללא הצלחה.
אני מחפשת להרזות ולשמור על המשקל לאורך זמן. האם תוכלי להמליץ לי על דיאטה טובה?

תודה
מירב

Re: ברוכים הבאים לפורום תזונה נכונה

הודעהעל ידי יסמין חיו » ב' מאי 23, 2011 2:51 pm

הי מירב
הצבא הוא תקופה בעייתית לשמירה על משקל תקין, כי לא אוכלים בבית, כי זה לא נתון לבחירתך וכו'. לכן אני בהחלט מבינה את הבעייה.
אני ממליצה לך, מאחר וכבר ניסית מגוון דיאטות שלפי מה שציינת, כולן דיאטות לא קלות לביצוע או מה שנקרא - דיאטת כסאח, לעשות הפעם דיאטה ושינוי אורח חיים אבל בצורה מאוזנת. זה אומר שזה חייב להיות בפיקוח של תזונאית, זה אומר שזה חייב לתת לך מסגרת שבועית או יומית של שיחה ומפגש. אימון אישי יכול מאוד להתאים ולעשות את ההבדל עבורך, ולהפוך את הדיאטה שלך לאחרונה שתעשי.
בהצלחה!
יסמין חיו היא תזונאית קלינית טבעית ומנהלת 'לרדת בקלות' - רשת להרזיה באימון אישי.
מחפשים טיפים בנושא דיאטה ותזונה נכונה? כנסו לאתר EasyDieta.co.il
יסמין חיו

חזור אל פורום תזונה נכונה

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 3 אורחים