אתר מתכונים ואוכל שיתופי
בשר
בשר
גבינות
גבינות
דגים
דגים
מאפים
מאפים
מרקים
מרקים
לחם
לחם
סלטים
סלטים
פסטות
פסטות
פשטידות
פשטידות
סגור

שלום Guest, ברוך הבא

אודות האתר

אתר המתכונים, האוכל והבישול Cooks.co.il הוקם במהלך שנת 2010, על מנת להוות אתר מתכונים ואוכל שיתופי, המתפקד כספר בישול מקוון ומאגר מידע בתחום המזון. האתר הוקם מתוך האהבה לאוכל וההבנה כי מקומם של המתכונים אינו במגירת המתכונים של סבתא, אמא או הדוד מירושלים, אלא בשותפות עם קהילת אוהבי האוכל של ישראל.

מאגר המתכונים העשיר של האתר מחולק, לנוחיות הגולשים, לקטגוריות נושאים מרכזיות ומשניות, למשל: מתכוני בשר, דגים, עוגיות, מאפים, פשטידות, סלטים, גבינות, עוגות גבינה, מרקים, לחם, עוגות ועוד!

פרסום מתכונים בחינם באתר

האתר מאפשר למשתמשים רשומים, לפרסם מתכונים ורשמי בישול אישיים ולשתפם עם קהילת אוהבי האוכל של האתר. כל שירותי האתר, למעט אם צוין אחרת, ניתנים בחינם. מבנה האתר קל להתמצאות והבנה בכיוון שאינו מכביד במודעות פרסום או תכנים שאינם רלוונטיים.

עם הפנים למפרסמי המתוכנים

כל מפרסמי המתכונים באתר מקבלים מקום של כבוד ומוצגים לראווה תחת רשימת מפרסמי המתכונים המובילים של האתר. חבר באתר, המפרסם מתכונים אישיים, רשאי לעדכן פרטים אודותיו, כגון כתובת ליצירת קשר, כתובת אתר האינטרנט שלו, מידע אודותיו ותמונה אישית. האתר מציע את שירותיו הן לאנשים פרטיים והן למסעדות, חברות, שפים, מטבחים, קונדיטורים וטבחים באשר הם.

חברים שפרסמו למעלה מעשרה מתכונים שכבר אושרו לפרסום, יוגדרו על-ידי צוות עורכי האתר כחברים מורשים. באופן זה, מתכונים חדשים אשר יפרסמו לא יזדקקו לאישור נוסף של צוות עורכי האתר בטרם יפורסמו באתר.

אנו מקווים שתיהנו משירותי ומתכוני האתר, שתיקחו חלק בפעילות באמצעות פרסום מתכונים באתר ומתן תגובות וחוות דעת על מתכונים אחרים שפורסמו באתר. אנא צרו עימנו קשר לשאלות והבהרות נוספות.

בתיאבון!
חפש מתכונים באתר:הצטרפו אלינו בפייסבוק
 


קהילות הפורומים של CooksVivato Greece חופשה ביוון

ברפמן קמינים ויחידות בישול

Chair2u כסאות בר וריהוט לבית

יקב ויתקין


סלטים
סלט טאבולה
סלט טונה
סלט עגבניות
סלט פסטה

ירקות
בישול צמחוני
חצילים
ירקות מבושלים
סלט ירקות

בשר
בשר בקר
קציצות בשר
כנפי עוף
עוף בתנור

דגים
אמנון
טונה
סלמון
סרדינים

ממולאים
בשר ממולא
כרוב ממולא
פלפלים ממולאים
עוף ממולא

פשטידות
פשטידת בצל
פשטידת פטריות
פשטידת תפוחי אדמה
פשטידות דיאטטיות

מתכונים לחג
מתכונים לראש השנה
מתכונים לשבועות
מתכונים לפסח
מתכונים לחנוכה

עוגות ועוגיות
עוגת שוקולד
עוגת גבינה
עוגת שמרים
עוגיות שוקולד