אתר מתכונים ואוכל שיתופי
בשר
בשר
גבינות
גבינות
דגים
דגים
מאפים
מאפים
מרקים
מרקים
לחם
לחם
סלטים
סלטים
פסטות
פסטות
פשטידות
פשטידות
סגור

שלום Guest, ברוך הבא

מגשי אירוח לאירועים מכל הסוגים

מפיקים אירוע ושואלים עצמכם מה נכון להגיש לאורחים ולמשתתפים? הפסיקו לחשוב והתחילו לדמיין את מגשי האירוח שיעטרו את המקום. תפקידם של מגשי האירוח הוא לאפשר למארגנים להגיש לאורחים אוכל איכותי, טרי ומשובח בצורה אסטטית ומרשימה. מגשי אירוח מתאימים לאירועים קטנים ובינונים בין אם במשרד- הרמת כוסית וישיבות ובין אם זה אירוע פרטי אותו אתם מפיקים בביתכם. כל מגש אירוח אותו תקבלו יהיה מושקע ויצליח לרגש את חך האורחים והמשתתפים.

בחירה נכונה של מגש האירוח

על מנת שהאירוע אותו אתם מפיקים יצליח מעבר למצופה, נכון להשקיע בבחירת המגשים ולהתאים אותם לאופי האירוע, בין אם זהו אירוע שמאפיין חג ספציפי מחגי ישראל, בין אם זהו אירוע המציין קידום של אחד העובדים ובין אם זה יום הולדת של חבר, בן משפחה וכיוצא בזאת. לכל אירוע המגשים הנכונים לו, ישנם אירועים שנכון יהיה לשלב בהם מגש אירוח בשרי, באירועים אחרים יהיה זה עדיף לשלב מגש אירוח חלב וכן הלאה. כדי להבין אילו מגשים הכי נכון לאירוע שלכם, חשוב לסקור לרגע את קהל היעד שלוקח חלק באירוע ובהתאם לבחור את המגש.

אם האירוע שלכם כולל אורחים צמחוניים או טבעוניים, הרי שיהיה זה נכון לרכוש מגש אירוח צמחוני ולשלב עם מגשי אירוח חלביים או בשריים בהתאמה. אם האירוע הוא אירוע צהריים נכון לשקול מגשי אירוח בשריים לעומת מגשי אירוח חלביים שנכון יותר לשלב באירוע "בוהוריים" או ערב.
שימו לב כי ישנו שוני גם בסוג המגש, אתם יכולים להזמין מגשי אירוח לכנסים ומאידך אתם יכולים להזמין מגשי אירוח לאירועים בהתאמה. אופי המגש יהיה שונה בתכלית כך שמגח המיועד לאירוע קטן וצנוע יכלול פריטים מועטים יותר ובהתאם המחיר ומאידך מגש אירוח לאירוע יכלול פריטים רבים יותר המכבדים את אופי וגודל האירוע.

כיצד בוחרים את המגש הנכון לאירוע שלכם

על מנת לבחור במגש האירוח הנכון, אתם יכולים לצפות בהמחשות (בתמונות) המוצגות באתר ממנו אתם עתידים להזמין את המגש ומאידך אתם יכולים לשוחח עם נציג מטעם החברה והוא ידע להתאים ולהמליץ לכם על המגשים הנכונים ביותר עבורכם. במעמד השיחה יאפיין אתכם הנציג את אופי האירוע לרבות מספר המוזמנים, סוג האירוע, התקציב אותו אתם מקצים למטרה ובהתאם יומלצו לכם מגשי אירוח ספציפיים, בין אם אלו הם פתרונות אירוח לערב צמחוניים אז יוצע לכם מגש אירוח טבעוני וכן הלאה.

לסיכום

מגשי אירוח הם הפתרון האולטימטיבי לכל אירוע אותו אתם מוציאים לפועל, בין אם אלו הם מגשי אירוח לישיבות, מגשים לאירועים לרבות בר/בת מצווה וכיוצא בזאת. כל עוד אתם מצפים להפיק אירוע מושלם, אזי מגשי האירוח הם הפתרון האולטימטיבי עבורכם. יתרון מהותי במגשי האירוח היא היכולת להתאים אותם בדיוק מרבי לתקציב אותו אתם מיעדים למטרה.

נכתב באדיבות: סנדוויץ' פקטורי מגשי אירוח
חפש מתכונים באתר:הצטרפו אלינו בפייסבוק


קהילות הפורומים של Cooksמתכונים בעשר דקות

קורס ברמנים - בר מאסטר


סלטים
סלט טאבולה
סלט טונה
סלט עגבניות
סלט פסטה

ירקות
בישול צמחוני
חצילים
ירקות מבושלים
סלט ירקות

בשר
בשר בקר
קציצות בשר
כנפי עוף
עוף בתנור

דגים
אמנון
טונה
סלמון
סרדינים

ממולאים
בשר ממולא
כרוב ממולא
פלפלים ממולאים
עוף ממולא

פשטידות
פשטידת בצל
פשטידת פטריות
פשטידת תפוחי אדמה
פשטידות דיאטטיות

מתכונים לחג
מתכונים לראש השנה
מתכונים לשבועות
מתכונים לפסח
מתכונים לחנוכה

עוגות ועוגיות
עוגת שוקולד
עוגת גבינה
עוגת שמרים
עוגיות שוקולד