אתר מתכונים ואוכל שיתופי
בשר
בשר
גבינות
גבינות
דגים
דגים
מאפים
מאפים
מרקים
מרקים
לחם
לחם
סלטים
סלטים
פסטות
פסטות
פשטידות
פשטידות
סגור

שלום Guest, ברוך הבא

מה הוא הסוד במציאת מתכונים טעימים?

מציאת מתכון טעים לארוחה שאתם עורכים, לארוחת חג או סתם לארוחה שאתם רוצים להכין לעצמכם או לבני המשפחה, היא משימה לא פשוטה, בעיקר לאור העובדה שבחיפוש פשוט מאוד אפשר למצוא אלפי מתכונים שכולם טוענים להיות הטעימים ביותר. השאלה היא איך בוחרים מתכונים טעימים מתוך אין ספור אפשרויות, ואיך בכלל להתחיל ולחפש את המתכון המתאים לכם. ובכן, הדבר החשוב ביותר שאתם רוצים לזכור הוא שמציאת מתכון טעים הוא תהליך שכלל אינו קשור במתכון עצמו, אלא במי שמציע אותו.

בחירת מתכון על פי הגורם המקצועי המפרסם אותו

מנה טעימה יכולה להסתתר מאחורי כל מתכון, ובאותה המידה גם כל מתכון יכול להיות הדרך הטובה ביותר לייצר ארוחה כושלת. העניין הוא שאין ביכולתכם להבין עד כמה המנה טעימה ועד כמה טוב המתכון, עד שלא תכינו את המנה ותטעמו אותה, מה שאפשר להגדיר כמשימה בלתי אפשרית. בהתאם לכך, הדבר הראשון שאתם רוצים לעשות הוא לאתר מספר אנשי מקצוע, שפים ומומחי קולינריה שאתם נוטים להתחבר אל המתכונים שלהם, שבהזדמנויות שכן הכנתם את המתכונים שהציעו, הצלחתם להשיג את המטרה של מנות מנצחות וטעימות.

מצאו את הגורו שלכם באמצעות המלצות וחוות דעת

אנשים המורגלים בהכנת ארוחות על בסיס מתכונים, מכירים בדרך כלל את אנשי הקולינריה המועדפים עליהם, דבקים בספרי מתכונים שהוכיחו את עצמם בפעמים קודמות, ולכן קל להם יותר לגשת להכנת המנה מתוך תחושה של בטחון באיכות המתכון. אם לכם אין עדיין את הגורו האהוב עליכם, כדאי שתקדישו את מאמצי החיפוש שלכם אחרי מנה מנצחת, דווקא סביב הגורם המקצועי המפרסם את המתכון, ואת המטרה הזאת תוכלו להשיג על ידי קבלת המלצות מחברים, בני משפחה או מכרים.

חיפוש מתכונים על בסיס סוג האירוע או סוג התבשיל

כמו כן, תוכלו למצוא מגוון רחב של מתכונים טעימים בתכניות בישול בטלוויזיה, ובהן גם תוכלו בדרך כלל לצפות בתהליך ההכנה, ואולי אפילו לקבל מושג לגבי הטעמים, ההתאמה של המתכון לארוחות ואירועים שונים לפני שתקבלו החלטה על הכנת המתכון. אם אין לכם שום מושג היכן להתחיל, תוכלו פשוט לחפש מתכונים לפי סוג האירוע שעבורו אתם מחפשים את המתכון, או על פי חומר הגלם המרכזי או אפילו שם התבשיל, או לקנות ספר מתכונים מומלץ המבוסס על מתכונים לסוגים שונים של אירועים, או מבוססים על חומרי גלם מסויימים שיכולים להתאים למה שאתם מחפשים.
 
חפש מתכונים באתר:הצטרפו אלינו בפייסבוק


קהילות הפורומים של Cooksמתכונים בעשר דקות

קורס ברמנים - בר מאסטר


סלטים
סלט טאבולה
סלט טונה
סלט עגבניות
סלט פסטה

ירקות
בישול צמחוני
חצילים
ירקות מבושלים
סלט ירקות

בשר
בשר בקר
קציצות בשר
כנפי עוף
עוף בתנור

דגים
אמנון
טונה
סלמון
סרדינים

ממולאים
בשר ממולא
כרוב ממולא
פלפלים ממולאים
עוף ממולא

פשטידות
פשטידת בצל
פשטידת פטריות
פשטידת תפוחי אדמה
פשטידות דיאטטיות

מתכונים לחג
מתכונים לראש השנה
מתכונים לשבועות
מתכונים לפסח
מתכונים לחנוכה

עוגות ועוגיות
עוגת שוקולד
עוגת גבינה
עוגת שמרים
עוגיות שוקולד